Книжки по товарознавству

Формування асортименту цукерок неглазурованих

Сирохман. Товарознавство цукру, меду, кондитерських виробів

Цукерки неглазуровані випускають тільки з деяких цукеркових мас: пралінової, типу праліне, на кондитерському жирі, помадної, молочної.
Найбільш приємними є цукерки Батони горіхові, що виготовляють із шоколадно-горіхового праліне, до складу якого входять такі цінні компоненти, як какао терте — 20 %, какао-масло — 4, ядро мигдалю або горіха ліщини смажене — 36 %. Вони мають форму круглих батончиків.
Цукерки із мас типу праліне. Виробляють цукерки Батончики, Буратіно, Кавові, Маскарад. Важливим поліпшувачем для всіх видів є какао-порошок. Найбільше його міститься в цукерках Буратіно— 10%, в інших видах— 3—5%. Підвищений вміст горіхів у цукерках Маскарад — 19,4 і Буратіно 9,8. Поліпшує харчову цінність виробів сухе молоко: Кавові —13,3, Батончики — 10,9%, Маскарад— 9,7.
Енергетична цінність даних продуктів досить висока, завдяки значній кількості кондитерського жиру — 18,8—26,8 %. Більшість цукерок містять нетрадиційні види сировини: Батончики — 19,1 % какаовелли, Маскарад — 4,9 % соєвого білкового концентрату.
Цукерки Трюфельок— маса типу праліне в какао-порошку, куполоподібної форми; цукерки Трюфель «Наполеон» мають корпус типу праліне з додаванням арахісу смаженого тертого та подрібненого, форма їх — куполоподібна. Батончик Пломбір — виготовляється з маси типу праліне з додаванням сухого знежиреного молока і ароматизатора «молоко-вершки». Батончики Мікс до маси типу праліне включають молоко і арахіс тертий. Для поліпшення смакових властивостей пралінової маси цукерок Молочний батончик застосовують молоко сухе. Поліпшувачами корпусу типу праліне у цукерках батончики Даріо є арахіс, висівки пшеничні і какао-порошок. Батончики Оригінальні можуть мати прямокутну або куполоподібну форму, а до їх пралінового корпусу на рослинному жирі додають молоко сухе знежирене і вафлі. Відмінностями рецептури батончиків Секрет є застосування смаженого арахіса і какао-порошку. З використанням какао- порошку, сухого молока, ядра арахіса подрібненого і вафель подрібнених виготовляють Батончики на фруктозі.
Цукерки Шарман прямокутної форми виробляють з праліновим корпусом, до якого додають кукурудзяне борошно і какао- порошок.
Цукерки Золоті купола з вафельними крихтами готуються на основі цукру, рослинних жирів, арахісу смаженого з додаванням какао-порошку, какао тертого, лецитину, ваніліну.
Цукерки із мас на кондитерському жири Випускаються цукерки Польові, Скворушка, до складу яких входить 23,4—27,7 % кондитерського жиру і різні наповнювачі. Кращі за складом цукерки Скворушка, які містять 25,9 % сухого молока і 7 % грильяжних крихт, Польові — 14,6 % ядра соняшника молотого напівзнежиреного.
Цукерки неглазуровані помадні Виробляються на основі цукрової, молочної, вершкової і помади крем-брюле. На цукровій помаді найкращій склад мають цукерки Нектар, що включають 10,3 % меду натурального, 7,7 % масла вершкового і 3,1 % ядра мигдалю смаженого тертого. В рецептурі цукерок Освіжаючі— молоко згущене і яблучна підварка, Аличевий нектар — підварка аличева і сік аличевий спиртований, Кальміус — фруктова помадка з додаванням какао-порошку, Фруктово-ягідний цукор — варення фруктово-ягідне.
Цукерки Шкільні виробляють з молочної помади за простою рецептурою з використанням молока згущеного, масла селянського та ароматизатора «ванільний». Серед виробів на молочній помаді поліпшений склад цукерок Прем'єра, в рецептурі яких 3,6 % какао-порошку і 2,4 % масла вершкового, а також цукерок Молочно-медові, збагачених натуральним медом (87,9 кг/т). Цукерки Корівка виготовляють з молочної помади на основі згущеного молока. Цукерки Корівка-Зіронька шоколадна— молочна помадка на вершковому маслі з додаванням какао-порошку. У цукерок Корівка київська корпус — молочна помада, який містить молоко згущене, масло вершкове, ароматизатор «ванільний», інвертазу (термін придатності — 3 міс.). Молочна маса цукерок Світлячок додатково включає вершкове масло і мандаринову підварку, Дитячі— малинову підварку, а Яблучні — яблучну

Ви бачите тільки 39% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.