Книжки по товарознавству

Цукерки фасовані і в наборах

Сирохман. Товарознавство цукру, меду, кондитерських виробів

Набір Богема («Світоч») включає цукерки: Золотий горішок (мигдальне праліне з фундуком), Вечірній Львів (помадно- горіхове праліне з лікером), Стожари (з молочно-помадною начинкою з додаванням коньяку), Вишневий аромат (з фруктовою начинкою зі спиртом), Грильяж галицький (грильяжний корпус з фундуком та ізюмом), Грильяж шоколадний (грильяжний корпус з арохісом), Жарптичка (світле і темне праліне з додаванням кави) та Світоч (світлий і темний шоколад з помадно-вершковою начинкою). Цукерки Вечірній Львів і Жарптичка на поверхні мають оздоблення з білого шоколаду. Маса нетто набору передбачена 320 г. Цукерки Сузір'я з грильяжним корпусом мають круглу форму і виготовляють із суміші лісових горіхів та арахісу в поєднанні з медом. Цукерки глазуровані шоколадною глазур'ю. З праліновим корпусом цукерки куполоподібної форми Гармонія, їх рецептура включає арахіс, рослинний жир, молоко, корицю, а поверхня обсипана вафельною крихтою.
Цукерки Рафаелло складаються з двох тонких вафельних половинок, всередині м'який кокосовий крем і цілий обсмажений мигдальний горіх. Зверху цукерки покриті кокосовими пластівцями, що надає їм оригінальної форми. Герметична упаковка дозволяє тривалий період зберегти свіжість хрумких вафель і якість продукту.
Цукерки Новорічні подарунки у вигляді відповідних фігур (Ялинка, Фургон, Ліхтарик, Дід Мороз, Хатка, Баул) випускаються певної маси і з переважанням відповідного асортименту цукерок, а в деяких видів і карамелі. Набір Подарунковий може бути різної маси з новорічною тематикою і різноманітним асортиментом цукерок, а в деяких і карамелі.
У цукерках «Мон Шеррі» поєднуються темний шоколад, італійські вишні і вишневий лікер.
Набір шоколадних цукерок «Шоколадна колекція Рошен» включають цукерки в молочному шоколаді з трюфельною начинкою та «Irish Cream» лікером; цукерки в десертному шоколаді з молочно-вершковою начинкою; цукерки в молочному шоколаді з мигдальною начинкою та цілим мигдалем; цукерки в десертному шоколаді з вишнею у вишневому лікері; цукерки в молочному шоколаді з кавовим кремом та хрусткими кульками. Використовують сік вишневий концентрований, вишневу настойку, вишню спиртовану, каву натуральну розчинну, кульки хрусткі. Термін придатності цих виробів до споживання передбачений 6 місяців.
Мінімальний вміст какао продуктів — 27 %.
Цукерки у шоколаді Ренуар виробляються з трьома різними начинками. Рецептурний склад їх передбачає використання какао-масла, какао тертого, молока сухого незбираного, вершків сухих, жирів рослинних, сорбітолу Е420, спирту, ваніліну, ароматизаторів: фісташка, вершки, какао та ваніль, барвників натуральних — куркумін Е100, зелений Е141. Маса нетто — 227 г, а термін придатності — 6 міс.
Шоколадний набір Барокко включає у рецептурі какао терте, жири рослинні, молоко сухе незбиране та знежирене, мигдаль смажений тертий, фундук смажений тертий, какао-масло, какао- порошок, спирт, ароматизатор марципан, ванілін. Маса нетто — 258 г. Термін придатності становить 6 міс.
Цукерки Трюфель Рошен (з коньяком, з Irish Cream лікером, з шампанським) являють собою м'який трюфель круглої форми. У їх складі: какао терте, молоко незбиране, жири рослинні, коньяк/лікер/шампанське, вершки сухі, какао-масло, сорбітом Е420, відповідний ароматизатор, а цукерки Трюфель Рошен з шампанським — додатково спирт. Термін придатності — 6 міс.
Вишня в шоколаді — цукерки в десертному шоколаді з вишнею без кісточки у вишневому сиропі. До рецептурного складу виробів входять: какао терте, вишня спиртована, какао-масло, вишнева настоянка, рослинний жир, сік вишневий концентрований, глюкоза, ароматизатори «вишня», «ванільний». Випускаються масою нетто— 313/157 г. Термін придатності цукерок до споживання становить 10 міс.
Шоколадні цукерки Вар'єте з кавовим кремом та хрусткими кульками із горіховим кремом та хрусткими кульками фасують масою нетто відповідно 230 і 220 г. Термін їх придатності — 8 міс.
Цукерки Версаль з мигдальною начинкою та цілим мигдалем і з молочним шоколадом та цілим мигдалем містять у рецептурі мигдаль смажений цілий та тертий, какао-масло, какао терте, молоко сухе незбиране, жир рослинний/вершки сухі відповідно виду виробів. Маса нетто передбачена 150 г, а термін придатності — 8 міс.
Київ вечірній — глазуровані шоколадною глазур'ю цукерки, куполоподібної форми. Корпус — праліне з цілим ядром фундука. Рецептурний передбачено: какао терте, какао масло, фундук смажений дроблений, рослинний жир, кокосова олія, фундук смажений цілий, молоко сухе, коньяк. Маса нетто цукерок — 500 г. Термін придатності становить 6 міс.
Асорті Рошен — асорті з чотирьох видів шоколадних цукерок з праліновою та помадною начинками. Для їх виготовлення використовується какао терте, какао-масло, молоко згущене, горіх фундук смажений, рослиннй жир, спирт, масло вершкове, какао-порошок, ароматизатори «молоко пряжене», «кава арабіка», «шоколад молочний» та «ванільний». Маса нетто — 430 г, а термін придатності до споживання передбачений 8 міс.

Ви бачите тільки 26% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.