Книжки по товарознавству

Борошняні національні вироби

Сирохман. Товарознавство цукру, меду, кондитерських виробів

Борошняні вироби представлені різними видами, серед яких можна виділити такі: типу здобного печива, у вигляді трубочок, рулету, виробів з начинкою, з дріжджового тіста з начинкою.
Вироби типу здобного печива виготовляють з пшеничного борошна вищого сорту на маслі вершковому, з додаванням яєчних продуктів, інших поліпшувачів. Багато видів відрізняються характерною формою і оздобленням поверхні.
Кураб'є бакинське містить багато вершкового масла — 34,7 %. Його випускають у формі ромашки, палички тощо. Поверхня ромашки оздоблена абрикосовою або яблучною підваркою.
Нан азербайджанський виробляють з помірною кількістю вершкового масла— 16,1%. Для поліпшення складу вносять ізюм — 7,75 %, цукати — 4,8 % і ядра ліщинового горіха підсушеного дробленого — 4,8 %. Він має форму косих шматочків, оздоблену помадою поверхню і ароматизований шафраном.
Нан бухарський має в своєму складі невелику частку масла вершкового — 7,8 %, а органолептичні властивості поліпшують цукати — 4,8 %, ізюм — 7,8 % і ядра ліщинового горіха підсушеного дробленого— 3,9 %. Випускають круглої форми, великого розміру (12 шт/кг) і з поверхнею, що оздоблена помадою.
Шакер-пури має форму півмісяця і обсипану цукровою пудрою поверхню. В 1 кг міститься не менше 80 шт
Шакер-чурек має круглу форму, обсипану цукровою пудрою поверхню. Його виробляють великого розміру (13 шт/кг).
Шакер-лукум — печиво із здобного тіста, світло-жовтого кольору, у формі косих скибочок, посипаних цукровою пудрою, ламке, розсипчасте. Вологість печива — 7 %, кількість штук в 1 кг— 40—45. До рецептурного складу входять: борошно вищого ґатунку, масло вершкове, цукрова пудра, молоко незбиране, шафран, вуглекислий амоній.
Пахлава здобна — вироби із здобного дріжджового тіста з горіховою начинкою, просочені маслом і медом, у вигляді ромбиків, з глянцевою поверхнею, інтенсивного коричневого кольору, із запахом кардамону. Пахлава має товщину 4,5—5 см, а вологість її 12 %. Кількість штук в 1 кг — 7—10.

Ви бачите тільки 30% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.