Книжки по товарознавству

Вітамінізовані кондитерські вироби

Сирохман. Товарознавство цукру, меду, кондитерських виробів

Недостатнє споживання вітамінів негативно впливає на здоров'я людей, знижує працездатність, опірність до простудних, інфекційних захворювань, підсилює негативний вплив на організм шкідливих умов праці і зовнішнього середовища. Вітамінізованими виробляють більшість груп кондитерських виробів.
Мармелад Дитячий включає аскорбінову кислоту (1,02 кг/т). Це желейний різний мармелад на цитрусовому пектині і добова норма вітаміну С (70 мг) міститься у п'яти його частках.
Також випускають мармелад, пастилу і зефір з додаванням аскорбінової кислоти і Р-каротину.
Карамель льодяникова Вітамінізована і Ранкова зоря. Вітамінізована з добавкою, кг/т: аскорбінової кислоти— 1,3, вітамінів Ві — 0,033, В2 — 0,019 і РР — 0,065. Крім цукру-піску і патоки, до рецептури входить лактоза (26,5 %). Карамель Ранкова зоря містить 2 % аскорбінової кислоти і випускається забарвленою у формі казкових героїв.
Шоколад готують Вітамінізований і Спорт з вітамінами. Вітамінізований — це шоколад звичайний з додаванням вітаміну Е (токоферол 5,02 кг/т). В його рецептурі міститься помірна кількість какао тертого (20 %), досить вагома — какао масла (23 %) і сухого знежиреного молока (15 %). Шоколад Спорт з вітамінами відноситься до десертних видів, має солодкий смак і в його складі каротин— 0,017 кг/т, вітаміни Ві — 0,032, В2 — 0,032, С — 1,014 і РР —0,315 кг/т.

Ви бачите тільки 22% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.