Книжки по товарознавству

Електродвигуни

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

В асортименті електропобутових приладів основною групою є електропобутові машини, а основним елементом електропобутової машини є електродвигун, де електрична енергія перетворюється в механічну, і від його роботи залежать надійність і експлуатаційні характеристики в цілому.
Електродвигуни, які встановлюються на електропобутових машинах, відносяться до двигунів малої потужності (до 600Вт), хоча на останніх моделях побутової техніки (пилососи, автоматичні пральні машини) встановлюються двигуни більшої потужності.
Електродвигуни можна класифікувати за такими ознаками:
— конструкцією;
— видом струму і напруги;
— режимом роботи;
—способом захисту від навколишнього середовища;
— ступенем захисту споживачів від дотику до струмоведучих або рухомих частин і від попадання всередину сторонніх предметів, а також попадання всередину електродвигуна води;
— способом охолодження;
— класом нагріву ізоляції;
— можливістю реверсування;
— можливістю зміни частоти обертання.
Електродвигуни, які використовуються в побутових машинах, поділяються на такі основні групи: асинхронні, синхронні і колекторні.
Для живлення електродвигунів використовують змінний струм напругою 127, 220, 380 В і постійний напругою 110, 24, 12 В.
За режимом роботи електродвигуни поділяються на 8 груп. Двигуни побутових машин частіше всього працюють за такими режимами роботи: довготривалий (S1), короткочасовий (S2) і по- вторно-короткочасовий (S3).
Захист електродвигунів від навколишнього середовища поділяється на захист споживачів від дотику до струмоведучих або рухомих частин і попадання всередину побічних предметів (7 ступенів захисту). Ступені захисту споживачів від дотику до струмоведучих або рухомих частин і попадання всередину твердих побічних предметів наведено в таблиця 2.11.

Ви бачите тільки 30% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.