Книжки по товарознавству

Обладнання для запуску і захисту електропобутових машин.Обладнання для запуску

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Електрообладнання, яке використовують для вмикання, вимикання, підтримання режиму, а також захисту всього приладу від непередбачених обставин, характеризується різноманітністю конструкцій та видів і перш за все залежить від призначення машини, типу електродвигуна.
В залежності від режиму роботи електропобутової машини (автоматичний або під наглядом людини) підбирають відповідний тип пускозахисної апаратури. Для вмикання електропобутових машин, які працюють в неавтономному режимі, використовують неавтоматичні способи (вимикачі, перемикачі, пускові кнопки, пускачі й ін.).
Для вмикання електропобутових машин, які мають двигуни невеликої потужності і один режим роботи (вентилятори, зволожувачі повітря, надплитні фільтри та ін.), використовують вимикачі арматурні. Такі вимикачі розраховані на номінальний струм до 2,5 А, мають захищене виконання і малі габарити. За місцем встановлення вони поділяються на: вимикачі, які монтують на шнурі (прохідні, кінцеві), і вимикачі, які монтуються на самому приладі. Ці вимикачі розрізняються конструкцією, а для замикання і розмикання контактів використовують перекидні, кнопочні, повзункові і поворотні механізми.
Для електропобутових машин, які мають декілька режимів роботи (двошвидкісні вентилятори, тепловентилятори, міксери), використовують двопозиційні або багатопозиційні перемикачі.
Сучасні машини з колекторними електродвигунами, наприклад, пилососи, електродрилі, крім двополюсних вмонтованих вимикачів додатково мають електронні пристрої, які дозволяють плавно регулювати частоту обертів електродвигуна.
Для захисту споживача від необгрунтованого втручання в технологічний режим електропобутової машини (відкривання кришки центрифуги, дверцят посудомийної машини, дверцят автоматичної пральної машини до закінчення технологічного процесу) використовують мікровимикачі або мікроперемикачі.

Ви бачите тільки 28% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.