Книжки по товарознавству

Властивості соціального призначення

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Властивість соціального призначення товару є споживною властивістю товару, що характеризує його відповідність індивідуальним і соціальнонеобхідним потребам населення та доцільність їх виробництва, збуту і споживання.
Великі масштаби виробництва побутової техніки і соціальне визнання її необхідності створили умови для широкого використання в побуті великої кількості технічних засобів. Людське житло стало місцем спільного «існування» людини і техніки. Необхідність їх психологічної сумісності очевидна. Вона знаходить своє відображення в ускладненні і диверсифікації споживних вимог до виробів побутової електротехніки.
Побутові електроприлади і машини повинні бути не тільки технічно і естетично досконалими, а й відповідати соціально- психологічній, фізичній індивідуальності людини, стилю і укладу життя конкретної родини, середовищу і умовам експлуатації.
Суспільна доцільність виробництва електропобутової техніки насамперед залежить від обсягів потреб у ній та не задоволеного попиту населення. А це пов'язано з відношенням родини до використання побутової електротехніки і як розвиток цього — потреба в різних предметах побуту, яка формується в першу чергу під впливом існуючих в нашій діяльності норм поведінки, суспільної думки, традицій, соціальних стереотипів; таким чином, суспільство регулює розвиток потреб.
Разом з тим організація побуту, мотиви і послідовність покупки тих чи інших побутових електроприладів, як і вимоги до їх асортименту та якості, значною мірою залежать від суб'єктивних особливостей конкретної родини і кожного її члена.

Ви бачите тільки 65% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.