Книжки по товарознавству

Естетичні властивості

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Естетичні властивості електропобутових виробів характеризують їх спроможність задовольняти соціально-культурні потреби, доцільність і технічну досконалість у чуттєво-сприйнятливих ознаках людини.
До властивостей і показників, які характеризують естетичний рівень електротехнічних виробів, відносять: відповідність форми призначенню, стилю і моді, відповідність виробу зовнішньому середовищу, навколишнім предметам, можливість створювати цілісність композиції, пропорційність розмірів відповідність кольоровому оформленню, характеру і фактурі поверхні.
Основним джерелом естетичного сприйняття є форма електротехнічного виробу. Вона повинна органічно поєднуватись з призначенням виробу, особливостями житлового приміщення (розмір, освітленість) і інтер'єром, відповідати культурним вимогам, смакам і психології покупців.
У відповідності зовнішньої форми виявляється цілісність композиційної структури виробу, яка відображає досконалість внутрішньої будови і зовнішніх зв'язків. Гармонія форми досягається правильним співвідношенням розмірів і чистоти виробу між собою, направленістю у формуванні об'ємів і деталей.
Цілісність композиційної структури допускає підпорядкування другорядного елемента головному, простоту композиції і єдність стильового рішення всіх частин виробу. Проте зовнішня форма повинна відповідати своєму призначенню, забезпечувати зручність у користуванні виробом.
Ансамблева єдність передбачає поєднання електропобутової машини з навколишніми предметами, не порушуючи цілісності гармонії інтер'єру.

Ви бачите тільки 26% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.