Книжки по товарознавству

Кухні під замовлення Івано-Франківськ

Конструктивні особливості холодильників

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Холодильники найбільш розповсюджені з електропобутових машин. Вони мають форму шафи, габарити якої залежать від внутрішнього об'єму (ємності холодильної камери), розмірів машинного відділення і застосованої ізоляції.
Машинне відділення для мотор-компресорів, як правило, розміщують в нижній частині шафи. Форма шафи і її зовнішнє оформлення залежать від естетичних вимог, що певною мірою диктується існуючою модою і стилем кухонних та столових меблів, а також застосуванням прогресивних технологій виробництва. Так, на початку виробництва холодильників охолоджувана шафа мала обтічну форму з великими радіусами і плавними переходами, а також випуклу поверхню дверей. Зовнішнє і внутрішнє оформлення було достатньо скромне. Пізніше шафу холодильника почали виготовляти строгої прямокутної форми, і в той же час завдяки застосуванню пластмас та анодованого алюмінію оформлення холодильника стало більш ошатним і комфортним. Деякі моделі холодильників оформляють під меблі (стіл), що добре гармонує зі столовими меблями.
Всю холодильну техніку, яка поступає на ринки України, умовно можна розділити на три великі групи: європейську, азіатську і американську, кожна з яких має свої характерні риси як у зовнішньому, так і внутрішньому оформленні.

Ви бачите тільки 44% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.