Книжки по товарознавству

Будова холодильної шафи

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Складовими елементами конструкції побутових холодильників є теплоізоляційна шафа і холодильний агрегат разом з пускозахисною апаратурою.
Корпус шафи являється несучою конструкцією. Вона повинна бути достатньо жорсткою, щоб витримати навантаження від продуктів, закладених всередину, а також при транспортуванні. Основним матеріалом для виготовлення шафи є стальний холоднокатаний лист товщиною 0,8—1 мм. Металевий корпус зверху покривають синтетичними емалями.
Шафа холодильника складається з двох шаф, які вставлені одна в одну і розділені теплоізоляційним матеріалом.
Зовнішня шафа холодильника називається корпусом, внутрішня — холодильною камерою. Простінки між корпусом і камерою заповняють теплоізоляційним матеріалом і закривають спереду облицювальними накладками.
Корпус шафи закривають дверима, які утримуються в закритому положенні за допомогою магнітного замка. Проникненню в камеру теплого повітря через двері перешкоджає ущільнювач, який закріплений на внутрішній стінці дверей і притискається до передньої частини корпуса.
Корпус шафи являє собою цільнометалеву зварну конструкцію. Частина корпуса, в якому розміщується холодильний агрегат, називається машинним відділенням. У сучасних холодильниках компресійного типу об'єм машинного відділення складає приблизно 15—20 % загального об'єму холодильника.
Основною частиною корпусу є обичайка. Обичайку виготовляють штампуванням зі стального листа товщиною 0,8—1,0 мм з наступним гнуттям. Обичайці надають П-подібну форму. До обичайки приєднують за допомогою електрозварювання решітку деталей — дно, задню стінку та ін.
Холодильні камери виготовляють із металу (вуглецевих сталей, легованих сталей або алюмінію), а також із термопластичного матеріалу (АБС — акрилбутадієнового стиролу, УПС — удароміцного полістиролу).

Ви бачите тільки 36% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.