Книжки по товарознавству

Дверні ущільнювачі

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Дверні ущільнювачі запобігають проникненню теплого повітря із приміщення в холодильну камеру через двері. Ущільнювач знаходиться на тильній стороні дверей і закріплений на її обичайці і окантовує її по всьому периметру.
При закритих дверях ущільнювач повинен бути притиснутий до зовнішньої обичайки шафи так, щоб не було щілин. Необхідне для цього зусилля залежить від жорсткості ущільнювача. Чим жорсткіший ущільнювач, тим більше зусилля необхідне для його беззазорного прилягання.
Жорсткість ущільнювача визначається опором його профілю до стискування, що залежить від матеріалу ущільнювача і товщини стінок профілю. Ущільнювачі розрізняють: за матеріалом — полівінілхлоридні і гумові; за профілем — балонні і без- балонні; за умовами роботи — для дверей з механічним запором і з магнітною вставкою в балоні.
В сучасних холодильниках переважно використовують ущільнювачі із полівінілхлоридної пластмаси. У порівнянні з гумовими вони мають більш тонкі стінки і менший опір на стискування або на розтяг.

Ви бачите тільки 38% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.