Книжки по товарознавству

Компресійні холодильники.Агрегати компресійних холодильників

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Компоновка холодильного агрегату залежить від типу холодильників. Холодильний агрегат побутового компресійного холодильника складається з: мотор-компресора, випарника, конденсатора, системи трубопроводів і фільтра. В напідложних холодильниках агрегат, як правило, розміщують на задній стінці Шафи, в холодильниках-барах — ззаду або збоку, в настінних холодильниках — у верхній частині.
Схеми холодильних агрегатів мало змінюються. Основною вімінністю нових агрегатів є застосування випарників з двома
послідовними змієвиками, один з яких охолоджує низькотемпературне відділення, а другий — відділення з температурою до - 6°С; набули застосування двокомпресійні агрегати, де один компресор обслуговує низькотемпературне відділення, а другий — інші камери холодильника.
У деяких двокамерних холодильниках випарник з вільною циркуляцією повітря замінено на повітроохолоджувачі системи «No frost». Переваги холодильника з примусовою циркуляцією повітря — це незначні коливання температури всередині камери, відсутність інею на стінках.
Компресор являє собою один з найважливіших вузлів. Він забезпечує циркуляцію холодоагента в герметичній системі агрегата, визначає його економічність, працеспроможність і продуктивність.

Ви бачите тільки 33% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.