Книжки по товарознавству

Конденсатори і випарники компресійних холодильників

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Конденсатор і випарник відносяться до теплообмінної апаратури, яка забезпечує теплообмін між холодильним агентом і навколишнім середовищем.
Вони повинні мати високу інтенсивність теплообміну між холодильним агентом і навколишнім середовищем, мати невеликі витрати металу на одиницю теплового навантаження, а об'єм випарника не повинен знижувати корисного об'єму холодильної камери.
Конденсатор — це пристрій, який являє собою трубопровід, як правило, вигнутий у вигляді змійовика, всередину якого поступає пара холодоагента, змійовик охолоджується ззовні навколишнім повітрям. Площа зовнішньої поверхні змійовика недостатня для відведення тепла повітря, через це її збільшують великою кількістю ребер, які -виготовляють з мідного дроту, кріпленням змійовика до металевого листа або іншими способами.

Широке розповсюдження отримали трубчасті конденсатори конвективного охолодження з дротяними ребрами (рис. 4.8 а). Конденсатор являє собою змійовик з мідної або стальної трубки діаметром 4,7—6,5 мм, товщиною стінок 0,7—0,8 мм з привареними до неї з обох сторін (один навпроти другого) ребрами з мідного або сталевого дроту товщиною 1,2—2 мм. Ребра приварюють точковою електрозваркою, якщо вони стальні, або припаюють міддю
У холодильниках старих моделей застосовувались листотрубчасті конденсатори.

Ви бачите тільки 31% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.