Книжки по товарознавству

Антимікробна обробка холодильників

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Коли холодильники набули широкого розповсюдження, виявився і такий їх недолік: мікроорганізми, які передаються через харчові продукти, з появою холодильників адаптувались до нульових температур, які бувають у холодильниках.
При зниженні температури створюються умови для відбору найбільш життєспроможних і тому найбільш агрегованих мутантів мікроорганізмів. Не допомагає і глибоке заморожування продуктів; при їх розморожуванні заморожені разом з продуктами мікроорганізми оживають і розмножуються.
Більш того, вияснилось, що бактерії, які раніше вважались нешкідливими, тепер посилено розмножуються саме при температурі холодильника +4°С, і при цьому їх хвороботворна сила значно зростає.
З цього часу в періодичній пресі з'являлись повідомлення про
харчові отруєння, навіть писали про особливі «мікроби з холодильника».
Для боротьби з хвороботворними мікробами в холодильники почали монтувати ультрафіолетові лампи. А як відомо, УФ- промені негативно впливають на мікроорганізми.
На сьогодні з'явилось більш ефективне вирішення цієї проблеми. Нова ідея — це добре забута стара. Ще в Стародавньому Єгипті використовували срібні і посріблені всередині посудини для довготривалого зберігання води. Якщо ідея стара, то технологія найновіша. Для цієї мети використовують «нанотехнології». Приставка «нано» походить від грецького «карлик», тому нанотехнології — це технології, які оперують величинами порядку нанометра, що співрозмірне з розмірами атома або молекули.

Ви бачите тільки 48% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.