Книжки по товарознавству

Дизайн сучасних холодильників

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Дизайн відноситься до властивостей, які виявляються у чуттєво-сприйнятних ознаках форми, кольору, суспільної цінності та соціально-культурної значущості і задовольняють естетичні потреби людини. Використання зручних і досконалих речей завжди супроводжується чуттєвою реакцією людини і викликає почуття задоволення і насолоди. З ростом добробуту та культури людей значущість естетичних властивостей товарів постійно зростає.
Основними показниками естетичних властивостей є інформаційна виразність, раціональність форми, колір і цілісність композиції.
Основними виразниками дизайну є форма холодильника і його колір.
Класичний дизайн— білий корпус прямокутної форми— як завжди, користується попитом у консервативно налаштованих покупців. У той же час багато європейських фірм почали випускати холодильники з ошатним оформленням синього, жовтого, червоного і сріблястого кольорів з красивим панно на дверцятах. Наприклад, компанія Whirlpool випускає холодильники, розмальовані нічними зірками на глибокому синьому фоні, які світяться. Або намальовані на дверцятах сонце і гори, які перетворюються в темноті на снігові вершини нічних гір, освітлених півмісяцем. Нову серію холодильників з багатоколірним панно на дверцятах випускає фірма Indesit. Далі від всіх в пошуках нового дизайну пішла фірма Zanussi.
Вона вже не перший рік випускає масово серію з «морським» дизайном за останньою модою.
Підмічено, що жінки частіше вибирають моделі в стилі кантрі Це холодильні агрегати, оформлені «під дерево» або розписані візерунками. Середнє покоління віддає перевагу оформленню у стилі hi-tech або модерн.
У цьому стилі досить популярні моделі з блискучим корпусом з нержавіючої сталі, в них можна дивитися як у дзеркало. Завдяки відбиваючим властивостям корпуса продукти в холодильнику краще захищені від зовнішнього тепла. Але наймоднішими є сріблясті холодильники із матеріалу XXI ст. Alutec, особливо обробленого алюмінію, які вписуються в будь-який дизайн, тому що матова алюмінієва поверхня набуває кольорів навколишніх предметів.

Ви бачите тільки 44% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.