Книжки по товарознавству

Сертифікація відповідності

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Якість продукції — категорія соціально-економічна, вона об'єктивно відтворює результати діяльності суспільства. За якістю продукції визначають технічні можливості країни, рівень організації виробництва і торгівлі.
Виробництво продукції високої якості сприяє зниженню витрат на виробництво, економію суспільної праці, кращому використанню сировинних ресурсів, більшій ефективності виробництва. Для виробника це означає прискорення реалізації продукції і отримання прибутку.
Підвищення якості продукції в умовах конкуренції зумовили потреби виробників, експортерів та імпортерів виконувати і впроваджувати в практику роботи перевірку і підтвердження якості продукції відповідно до вимог стандартів.
У світовій і вітчизняній практиці використовують різні методи підтвердження відповідності продукції даним вимогам. Серед процедур підтвердження відповідності продукції особливе місце посідає незалежна сертифікація, тому що вона виконується третьою стороною, завдяки чому забезпечується висока достовірність її результатів.
Система сертифікації Укр. СЕПРО — це державна система сертифікації продукції в Україні. Система Укр. СЕПРО призначена для проведення обов'язкової та добровільної сертифікації продукції.
З 2003 р. в Україні діє стандарт на побутові електроприлади ДСТУ ENIEC 60325, що відповідає міжнародним стандартам. Електропобутова техніка повинна відповідати міжнародному стандарту якості ISO 9001.
Відомо, що міжнародні стандарти ISO досить суворі, а техніка, яка виготовлена в країнах Свросоюзу, завжди відповідає цим стандартам.

Ви бачите тільки 43% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.