Книжки по товарознавству

Асортимент холодильників

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Холодильники і морозильники «Норд» прийшли на український ринок на зміну добре зарекомендованих холодильників «Донбас» і «Дніпро». Якість холодильної техніки «Норд» підтверджено сертифікатами України, Росії, а також Німеччини, Данії. Холодильна техніка «Норд» — це продукція економ класу «А і В» і за ціною доступна практично кожному споживачу. Для покращання якості холодильників і створення нових холодильних приладів на заводі залучили технології Італії, Швейцарії (Afros Spa, Canon, Galileo TP, Electlux), що вивело виробництво на світовий рівень. Виконуючи рішення Монреальського протоколу, підприємство перейшло на застосування у виробництві озононеруйнуючих холодоагентів R-600 і R-134A, а для спінення пінополіурета- нової ізоляції використовують циклопентан R-600 (ізобутан), що прийшов на заміну фреонам, має більш високий холодильний коефіцієнт, що знижує навантаження на компресор і як результат — зменшення енергоспоживання («30%), зниження рівня шуму, підвищення надійності і терміну служби компресора та холодильника в цілому.
Компресор, який використовується в новій холодильній техніці «Норд», сконструйований італійською фірмою BONO, а також закуповується у фірмі Electlux.
Моделі холодильників «Норд» мають сучасний вигляд, завдяки компресорам Electlux і BONO працюють практично безшумно, значно покращились їх споживні властивості.
Зараз асортиментний ряд холодильної апаратури «Норд» нараховує 27 моделей загальним об'ємом 100—370 л. У цьому ряді є і компактні однокамерні холодильники ДХ-224, ДХ-431 з невеликими морозильними камерами, і великі двокамерні холодильники ДХМ-188-7, ДХМ-І 83-7, і морозильники різних об'ємів.
Технічна характеристика холодильників і морозильників фірми «Норд» наведена в табл. 4.5.
Морозильна камера розміщується внизу «Bottom Mount», або наверху «Тор Mount», вони мають один або два компресори.
Нові холодильники великого об'єму укомплектовані двома компресорами. У таких моделях температура в морозильній і холодильній камерах регулюється незалежно. Працюють обидві камери автономно і, таким чином, одну з них при необхідності можна від'єднати.
Таблиця 4.5
Технічна характеристика холодильників і морозильників фірми «Норд»

Внутрішня комплектація холодильників «Норд» виконана з високоякісного полістиролу фірми BASF (Німеччина) і LQKI (Хорватія). Холодильники комплектуються прозорим або непрозорим посудом, полицями з удароміцного скла або решітками, які витримують навантаження до 25 кг.
Холодильна техніка нового покоління оснащена світловою індикацією ввімкнення холодильника в мережу, а якщо холодильник оснащений двома компресорами, то є індикація ввімкнення холодильної і окремо морозильної камер, світлова і звукова сигналізація відкритих понад 30 сек дверей, світлова індикація режиму заморожування і високої температури в морозильній камері.
Регулювання температури може здійснюватись без відкривання дверей.
Особливу увагу компанія «Норд» приділяє гамі кольорів для холодильника. Крім білого кольору випускаються холодильники сірі, персикові, салатові, біло-сріблясті, чорно-сріблясті.
Технічна характеристика холодильників і морозильників фірми «Атлант» наведена в табл. 4.6.
Таблиця 4.6
Технічна характеристика холодильників і морозильників фірми «Атлант»

У холодильниках мінського заводу «Атлант» використовують систему охолодження з природною циркуляцією повітря і автоматичне відтаювання. В холодильниках з двома компресорами є можливість відключати і таким чином регулювати температуру в камерах. Для нагадування про не закриті двері холодильники оснащені звуковим сигналом. Холодильники укомплектовані поличками з удароміцного скла, які витримують навантаження до 20 кг і які можна переставляти, а морозильні камери розміщені внизу з закритими шухлядами.
Технічну характеристику холодильників і морозильників, виготовлених в Італії наведено в табл. 4.7.
Таблиця 4.7

«ARISTON»

«INDESIT»

«CANDI»

Технічна характеристика холодильників і морозильників фірми «Snaige» наведена в табл. 4.8.
Таблиця 4.8
Технічна характеристика холодильників і морозильників фірми «SNAIGE»

Вся холодильна техніка фірми «Snaige» поділяється на чотири класи в залежності від споживних властивостей. Для виробництва холодильника «Екстра» застосовують сучасні технології і передові дизайнерські рішення. Прилади цього класу споживають мінімум енергії завдяки застосуванню компресорів фірми «Electrolux» і «Danfoss»; крім цього, ці холодильники оснащені термостатами Ranco і Danfoss, що дає можливість від'єднувати одну камеру, використовуючи один компресор. Ці прилади мають електронне управління з цифровою індикацією.
Для приладів класу «Елегант» характерне особливо мале споживання електроенергії (класу А+), багато зручних пристосувань для оптимального планування внутрішнього простору, широкий вибір кольорів.
У цьому класі є прилади різних розмірів і варіантів від великого двокамерного (з верхнім і нижнім розміщенням морозильної камери) до малого холодильника, а також міні-бару і морозильників.
Третій клас носить назву «Стандарт»; це відносно дешеві прилади, при цьому вони відповідають сучасним вимогам і відносяться до економ-класу. Всі холодильники оснащені системою автоматичного відтаювання. Завдяки використанню спеціальних матеріалів і «тихих» компресорів рівень шуму не перевищує 4°дБ.
Добротну і доступну техніку вітчизняному споживачу поставляють п'ять італійських компаній: Ardo, Ariston, Candi, Indesit і Zanusi, які об'єднані в компанію Merloni Electrodonestisi.
Завдяки впровадженню сучасних технологій фірмі Ardo вдалось істотно зменшити споживання електроенергії завдяки заміні холодоагента R-134 на R-600, що дало можливість підвищити клас енергоефективності А+В холодильниках Ardo використовуються тільки найсучасніші компресори провідних світових виробників, які мають малий рівень шуму. Два незалежні компресори забезпечують окрему або спільну роботу холодильної або морозильної камер, що сприяє економії електроенергії. Два термостати забезпечують незалежне регулювання температури в холодильній і морозильній камерах. Замість традиційного випарника застосовують випарник вмонтованого типу. Застосування сучасних ізоляційних матеріалів дозволяє підтримувати необхідну температуру при відмиканні електроенергії протягом 12— 18 годин. У деяких моделях застосовують антибактеріальне покриття, що містить іони срібла.

Ви бачите тільки 35% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.