Книжки по товарознавству

Класифікація пральних машин

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Усім добре відомо, як багато сили і часу забирає ручне прання. Через це цей трудомісткий процес люди переклали на залізні «плечі» пральних машин. Перша модель пральної машини в Україні була створена в 1939 р. на Харківському електромеханічному заводі, але масовий випуск цієї продукції розпочався в 60-х рр.
Які вимоги висуваються сьогодні до пральних машин? Перш за все, високий ступінь відпирання, мінімальне пошкодження (зношування) тканини при будь-якому режимі прання, забезпечення високої якості полоскання білизни з повним видаленням миючих засобів і високим ступенем віджиму. Головна вимога — значне зниження частки ручної праці при пранні.
Основною функцією пральних машин є відпирання. Цей процес залежить від способу активації миючого розчину, тому весь асортимент сучасних пральних машин можна розділити на чотири класи:
1) пральні машини з дисковим активатором;
2) пральні машини барабанного типу;
3) пральні машини з ультразвуковою активацією миючого розчину;
4) пральні вакуумні машини, де активація здійснюється за допомогою вакууму.
Щоправда, в літературі з'явились повідомлення про створення машин з ультразвуковою активацією миючого розчину і вакуумних машин, де активація здійснюється за допомогою вакууму.
Оскільки головною вимогою є зниження частки ручної праці при пранні, то всі пральні машини згідно з ДСТУ 272-94 можна розділити на:

Ви бачите тільки 56% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.