Книжки по товарознавству

Конструктивні особливості диснових пральних машин

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Як уже зазначалось, існують два основні способи активації миючого розчину у пральних машинах: за допомогою дискового
активатора з ребрами активації і за допомогою барабана, який обертається в миючому розчині.
Активація миючого розчину дисковим активатором застосовується у пральних машинах типу ПМ, ПМР, ГІМН. Такі машини прості за своєю конструкцією, для їх експлуатації не потрібні комунікації для водопостачання та водовідведення. Тому такі машини найбільш розповсюджені в сільській місцевості.
Характер циркуляції (активації) миючого розчину у пральних машинах з дисковим активатором залежить від співвідношення розмірів активатора і бака, частоти обертання активатора, а також від його форми і місця розміщення, форми бака. Активатори
пральних машин бувають двох видів: з радіальними ребрами і спіральними ребрами.
Місце розміщення і форма бака показані на рис. 4.12.

Як видно з рисунка, найчастіше дискові активатори встановлюють на похилому днищі пральних баків, які мають круглу форму, а у пральних машин, які мають пральний бак прямокутної форми, активатор встановлюють на баковій стінці.
У пральних машинах, які мають дисковий активатор з радіальними ребрами, є два режими прання. Відбувається або безперервне обертання в одному напрямку, або реверсивне обертання активатора за схемою: обертання в одному напрямку — пауза — обертання в протилежному напрямку.

Ви бачите тільки 42% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.