Книжки по товарознавству

Автоматичні пральні машини

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Сучасні автоматичні пральні машини — це досить складні електронні прилади. Такі машини з'явилися на вітчизняному ринку порівняно недавно, а загальнодоступними стали зовсім недавно.
Поява такої складної техніки в житті людей призвела до зміни самого життя.
В автоматичних пральних машинах вручну виконуються процеси завантаження і вивантаження білизни і процеси заповнення відповідних відділень миючими, ароматизуючими чи підкрохмалюючими засобами. Всі інші процеси — заповнення прального бака водою і її підігрів до заданої температури, дозування необхідної кількості миючих засобів, виконання і регулювання процесів прання, полоскання, зливу миючого розчину, підкрохмалення і віджим здійснюються автоматично.
Автоматичні пральні машини — це машини барабанного типу з фронтальним або вертикальним завантаженням.
Традиційні пральні машини з фронтальним завантаженням —
це основна група машин (займає 70—80 % ринку) і переваги їх такі:
— великий об'єм завантаження від (3,5 до 6 кг);
— можливість вмонтування в меблі кухні.
Вузькі і компактні пральні машини з фронтальним завантаженням дозволяють максимально економити місце, їх можна встановити під раковину умивальника.
Пральні машини з вертикальним завантаженням:
— більш компактні порівняно з повногабаритними машинами з фронтальним завантаженням;
— їм не потрібен вільний простір перед собою;
— прості в експлуатації — в них легше закладати і з них легше виймати білизну;
— в такі машини можна додавати або виймати білизну в процесі прання;
— більш безпечні для дітей;
— більш маневренні — їх місце розташування можна змінювати і більшість моделей обладнуються спеціальними коліщатками на відміну від машин з фронтальним завантаженням, які повинні бути виставлені строго горизонтально.
У таких машинах процес прання здійснюється не в результаті руху потоку миючого розчину, як в машинах з дисковим активатором, а шляхом механічного перевертання виробів у пральному барабані.
Механічна дія полягає в тому, що вироби при обертанні в барабані захоплюються розміщеними всередині гребенями, піднімаються і під дією власної маси падають в рідину. Механічна дія буде тим більша, чим більша кінетична енергія буде надана масі тканини, і відповідно, визначається діаметром барабана, рівнем води в баці, частотою обертання барабана, розміром і числом гребенів.

Ви бачите тільки 34% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.