Книжки по товарознавству

Асортимент пральних машин

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Сьогодні ринок пральних машин достатньо широкий, вони можуть задовольнити різні потреби споживачів. Всі пральні машини можна об'єднати за функціональними ознаками, габаритами (повногабаритні, вузькі і компактні), дизайном. Немаловажливим фактором є цінова група, яка визначається функціональними можливостями і престижністю виробника.
Поділ пральних машин за ціновою групою досить умовний, так як один і то й же виробник змушений виготовляти як дешеві, так і дорогі машини.
До низькоцінової групи відносяться всі пральні машини вітчизняного виробництва, а також країн співдружності. Більш дорогі машини італійських фірм Ardo, Candi, частина моделей Indesit, а також турецької фірми Веко.
До середньоцінової групи можна віднести: італійські марки Zanusi, Ariston, словенську Gorenja, корейські LG, Samsung, американську Whirlpool, французьку Brand, німецьку Kaiser.
Наступну цінову групу складають німецька Bosch, шведська Electrolux, англійська Hoower.
До високоцінової групи можна віднести також німецькі Simens, AEG, шведському Asko, французькому Miele.
Асортимент пральних машин які є на українському ринку, приведений в табл. 4.12—4.14.
Італійські виробники автоматичних пральних машин на українському ринку представлені такими торговими марками, як: Ardo, Ariston, Candi, Indesit. Фірма Candi — лідер у виробництві пральних машин. Вона вперше запровадила бак овальної форми для зменшення витрат води, а для виготовлення бака використовує композиційний матеріал силітек і нержавіючу сталь. Більшість машин цієї фірми обладнані спеціальним пристроєм, який визначає кількість (масу) білизни в барабані і заливає відповідну кількість води, що дозволяє економити до ЗО % витрати води і електроенергії. А система «Уотерконтрол» захищає від протікання води, при цьому спеціальні датчики виявляють протікання води і перекривають впускний клапан. Для забезпечення бездоганного автоматичного прання в машинах цих фірм застосовують систему Fyzzy Logic, яка опгимізує процес прання, витрату води, електроенергії, а для покращання процесу прання застосовують систему активного зрошування Activa.
Спеціально для країн СНД була розроблена нова модель пральної машини глибиною 35 см з надзвичайно малим рівнем споживання води і електроенергії: всього лише 0,78 кВ/год і 59 літрів води для прання 4 кг білизни.
Фірма Ardo пропонує вдосконалені пральні машини і пральні машини з сушкою білизни. Для досконалого прання використовують систему дощування, при цьому забезпечується регулювання температури миючого розчину і плавне регулювання швидкості обертання барабана при віджимі, що дозволяє прати всі типи тканин.

Ви бачите тільки 29% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.