Книжки по товарознавству

Технічні параметри пилососів

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

До технічних параметрів пилососів відносять витрату повітря, розрідження, потужність всмоктування, коефіцієнт корисної дії, споживну потужність, масу, рівень шуму. Технічні параметри в пилососах, у яких застосовується суха фільтрація повітря, а це витрата повітря, потужність всмоктування і розрідження, можуть змінюватися в процесі експлуатації внаслідок забруднення фільтрів.
Витрата повітря — це кількість повітря, яке переміщається за одиницю часу і являється основним технічним показником пилососів, оскільки зумовлює швидкість руху повітря при вході в насадку. При цьому необхідно розрізняти:
— максимальну витрату повітря (Qm), пилососом при чистому фільтрі, повністю відкритому вхідному отворі в корпусі без шлангу;
— початкову витрату повітря (Qi), яку створює повністю зібраний пилосос при чистому фільтрі і насадці, що встановлюється в робоче положення. Різниця між максимальною і початковою витратою повітря залежить від характеру поверхні (гладка підлога, ворсовий килим, текстильна оббивка меблів), а також конструкції насадки, і чим менша різниця, тим кращий пилосос;
— кінцева витрата повітря (Qe), така, який відповідає моменту, коли пилосос необхідно очистити від пилу.
Розрідження (Н) — це від'ємний надмірний статичний тиск в пилососі. Воно показує нестачу статичного тиску в пилососі у порівнянні з атмосферним. Максимальне розрідження створюється при повністю закритому вхідному отворі пилососа, мінімальне — при повністю відкритому вхідному отворі, тобто при максимальній витраті повітря.

Ви бачите тільки 37% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.