Книжки по товарознавству

Асортимент пилососів

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Пилосос як механічний пристрій для прибирання винайшов маловідомий ілюзіоніст в Америці наприкінці XVIII ст. Артист працював над номером, у якому декілька маленьких папірців падали на підлогу, а потім «чарівним» способом збирались докупи і зникали. На репетиціях папірці провалювались крізь шпарини у підлозі, доводилось їх звідси видмухувати разом з хмарою пилу і сміття, у артиста виникла думка не видмухувати папірці, а всмоктувати. І за кілька днів було зареєстровано компанію з виробництва «повітряних віників».
Але тільки на початку XIX ст. Америка стала автором першого діючого пилососа.
Основними виробниками пилососів є такі фірми: Bosch, Miele, Siemens, Thomas, Karcher — Німеччина, LG, Samsung — Південна Корея, Philips— Голландія, Panasonig— Франція, DeLonghi — Італія, Scarlet — Англія. Для того, щоб утриматись на ринку, фірми змушені уважно слідкувати за кон'юнктурою ринку і зацікавити покупців новими моделями. Нові моделі оснащуються новими функціональними властивостями. Наприклад, для кращого очищення в труднодоступних місцях фірма Thomas випустила парочистки, а потім парові праски, які дозволяють одночасно прасувати і очищати. Сучасний асортимент пилососів приведений в табл. 4.17.
Фірма Rowenta була заснована в 1884 р. Робертом Вентраун- дом в невеликому німецькому місті Оффенбах. Ця фірма спеціалізується на виробництві електропобутових товарів.
Поряд з традиційною п'ятиступеневою фільтрацією повітря фірма в своїх пилососах застосовує новітні технології очистки повітря, такі, як вихрова очистка «Циклон», застосування фільтрів тонкої очистки 5-класу і типу НЕРА. Всі фільтри мають антимікробне просочування.
Фірмою було розроблено трикутну насадку DELTA, яка значно ефективніша в порівнянні з традиційною. Завдяки новій конструкції всмоктування повітря здійснюється з трьох сторін, а канали з заглибленням оптимізують потік повітря для більш активного всмоктування. Слід згадати, що тут вперше застосували ароматизацію повітря за рахунок природних компонент і силу
всмоктування 490 Вт.
Для захисту електродвигуна від перегріву встановлюється другий контур охолодження, тобто система стає незалежною від повітря, яке проходить через фільтр, і не виникає небезпеки перегріву електродвигуна при перекритому патрубку.
Для вологого прибирання фірма розробила 11 моделей миючих пилососів. Спеціальний насос подає миючий розчин під тиском 4 атм.

Ви бачите тільки 28% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.