Книжки по товарознавству

Класифікація машин для механізації кухонних робіт

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Всі машини для механізації кухонних робіт поділяються на машини з індивідуальним приводом і універсальним приводом.
Машини з індивідуальним приводом використовують для виконання однієї або кількох близьких за характером виконання операцій. До переваг таких машин можна віднести оперативність їх підготовки до роботи, простоту налагодження.
Такі машини складаються з електродвигуна і робочого органу. В машинах, де необхідна висока частота обертання (кавомолки, міксери, блендери) використовують колекторні електродвигуни, а в машинах, де високої частоти обертання не потрібно (м'ясорубки, соковижималки, овочерізки), використовують асинхронні двигуни. Робочі органи можуть встановлюватись безпосередньо на валу електродвигуна або в спеціальних гніздах через редуктор.
Із машин для обробки харчових продуктів з індивідуальним приводом найбільш широко застосовують: м'ясорубки, міксери, блендери, соковижималки, кавомолки і скиборізи.
Кухонні машини з універсальним приводом (УКМ) складаються з комплекту насадок, під'єднаних до одного електроприводу. Електропривод УКМ повинен забезпечувати велику частоту обертання для кавомолки, міксера, соковижималки і невисоку частоту обертання з великим обертовим моментом для м'ясорубки, тістомішалки.

Ви бачите тільки 62% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.