Книжки по товарознавству

Скиборізки.Мініпроцесори.Соковижималки

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Скиборізки використовують для нарізання продуктів (хліба, ковбаси, сиру) скибками. Скиборізка складається з опорної плити, пересувної каретки, дискового ножа, обертання якого забезпечує електродвигун малої потужності. В процесі роботи скиборізки продукти, які необхідно нарізати, кладуть на лоток каретки, яка оснащена спеціальним пристроєм, який захищає руки від порізу дисковим ножем. Усі скиборізки оснащені пристроєм, який регулює товщину нарізання скибок. Для збивання і подрібнення невеликої кількості продуктів застосовують мі ні процесори.
Такий мініпроцесор складається з двох частин: блока двигуна і чашки, в якій подрібнюється або змішується продукт. У комплект такого процесора входять дві насадки: універсальний ніж для подрібнення твердих продуктів і насадка-емулятор. Універсальний ніж має два лопатоподібних ножі які виготовляють з нержавіючої сталі. Насадка для збивання являє собою плоский диск із спеціальної пластмаси з невеликими отворами по колу. Ємність чашки 0,4—1,5 л. Включається мініпроцесор натисканням кнопки на блоці двигуна, яку необхідно утримувати під час роботи.Соковижималки, як виходить з назви, мають одну задачу — вичавлювати сік з фруктів і овочів. Способи вичавлювання соку можуть бути різними. Для вичавлювання соків з ягід і томатів застосовують преси. Шнекові соковижималки за своєю конструкцією близькі до шнекових м'ясорубок. Тільки шнек має менший крок і для збільшення тиску — довший, а в кінці вставляється сітка з отворами різного діаметра.
Під дією шнека ягоди подрібнюються і здавлюються, і через сітку витікає чистий сік або сік з м'якоітю в залежності від розмірів отворів у сітці.

Ви бачите тільки 37% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.