Книжки по товарознавству

Надплитні фільтри (повітроочищувачі)

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Надплитні фільтри являють собою комбіновані пристрої, до складу яких входять корпус у вигляді дашка, вентилятор, система фільтрів, каталізатор, який забезпечує окислення чадного газу до вуглекислого газу, інколи бактерицидна лампа. Надплитні фільтри використовуються для очищення повітря кухні від продуктів згорання палива, мікрофлори і ліквідації неприємних запахів.
Найбільш ефективним способом очищення повітря кухні є видалення забрудненого повітря через центральну вентиляцію будинку. В такому випадку надплитні фільтри працюють у режимі витяжки.
При відсутності центральної вентиляції надплитні фільтри можуть працювати в режимі рециркуляції. Тобто, повітря в приміщенні не змінюється, а тільки очищається. Такі фільтри потребують складної системи, яка забезпечує кращу фільтрацію повітря. Третій тип надплитних фільтрів— це комбіновані прилади,
які можуть працювати як в режимі витяжки, так і в режимі рециркуляції.
Для того, щоб повітря з вентиляційної шахти не потрапляло в приміщення, коли надплитний фільтр не працює або коли працює в режимі рециркуляції, ці прилади оснащуються зворотними клапанами, які перекривають вхід у вентиляційний канал.
За способом монтажу надплитні фільтри бувають: настінні, вмонтовані і стельові. Настінні фільтри — це прилади, які найчастіше працюють в режимі рециркуляції і монтуються на стіні над кухонною плитою. Вмонтовані моделі повністю сховуються у спеціальній шафі. Стельові фільтри монтуються у підвісних стелях.
Повітря, яке засмоктується в корпус надплитного фільтра працюючим вентилятором, проходить систему фільтрів, блок з каталізатором і в деяких фільтрах — через світлове поле бактерицидної лампи (режим рециркуляції).

Ви бачите тільки 47% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.