Книжки по товарознавству

Електроінструменти

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

До групи електроінструментів відносять інструменти, які використовуються для виконання столярних, слюсарних, монтажних та інших робіт.
У зв'язку з розвитком малого і середнього бізнесу роль електроінструментів значно зросла. Тому асортимент електроінструментів надзвичайно широкий, і для упорядкування такої різноманітності весь цей інструмент необхідно згрупувати за певними ознаками.
Особливе значення для електроінструментів мають ергономічні вимоги, перш за все антропометричні і фізіологічні. Антропометричні вимоги передбачають відповідність електроінструментів і їх окремих частин (ручок) розмірам людини, фізіологічні — відповідність інструменту фізичним можливостям людини при використанні таких інструментів. Крім цього, до електроінструментів висуваються особливі вимоги — санітарно-гігієнічні. Ці вимоги забезпечують використання електроінструменту без шкоди для здоров'я людини. До таких вимог відноситься рівень шуму, рівень вібрації і ступінь захисту від ураження електричним струмом.

Ви бачите тільки 35% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.