Книжки по товарознавству

Електроінструменти для свердління і перфорації

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Найчисельнішою групою із всіх електроінструментів є свердлильне устаткування. Його діапазон дуже широкий: від інструменту з точним свердлінням до відбійних молотків. Всередині цієї границі теж дуже великий асортимент. Найчастіше фірма- виробник поєднує в одній моделі взаємодоповнюючі операції.
За принципом роботи електродрилі поділяються на: дрилі прямої дії і кутові дрилі, у яких напрямок свердла відносно електродвигуна змінюється на 90° (рис 4.49).
За способом зміни обертання патрона для затискання свердла електроприлади бувають: одношвидкісні — дрилі, в яких частота обертання патрона відповідає частоті обертання патрона ротора електродвигуна, і багатошвидкісні, у яких частота обертання патрона пропорційна зміні частоти обертання редуктора.
Для зміни частоти обертання патрона застосовують редуктор, який може зменшувати або збільшувати частоту обертання патрона в залежності від виду свердла і матеріалу, який свердлять. Характерною особливістю таких дрилів є фіксована частота обертання.

Ви бачите тільки 40% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.