Книжки по товарознавству

Електроінструменти для обробки поверхонь

Полікарпов. Товарознавство електоропобутових машин

Інструменти для обробки поверхонь використовують для розрізання, шліфування, зачищення металу, каменю, бетону, деревини, а також поверхні певного профілю.
За принципом дії вони поділяються на прямі шліфувальні машини і кутові. В таких машинах прямий шліфувальний шпиндель, який має високу точність обертання. Для обробки поверхні використовують пальцеві шліфувальні фрези, конічні шліфувальні круги, а також круглі щітки.
Кутошліфувальні машини, так звані «болгарки», добре відомі. Вони використовуються для обдирочної обробки поверхні, відрізки, щіточної обробки і шліфування поверхонь. Кутова шліфувальна машина фірми De Walt DV 458 відноситься до класу невеликих одноручних машин. Ця машина має спеціальне охолодження двигуна, систему захисту від перенавантаження, а також широкий спектр пристроїв для обробки.
Працюючи на шліфувальних машинах, необхідно враховувати ефективність пилозахисту. В сучасних шліфувальних машинах монтується пилосос або є пристосування для підєднання пилососа.
Коли необхідно провести чистове шліфування або полірування, використовують ексцентрикові шліфувальні машини.
Особливість цих машин в тому, що при високій частоті обертання шліфувальної тарілки (до 12 000 об/хв) одночасно шліфувальний круг робить невеликі по амплітуді (до 5 мм) орбітальні (ексцентричні) рухи. Ексцентричні рухи в поєднанні з обертанням забезпечують чистове шліфування або полірування дерева, металу, пластмаси, лакофарбових покрить. Абразивним матеріалом для шліфування служить шліфувальний папір з різною товщиною зерна, закріпляється на шліфувальній тарілці за допомогою липучки. Більшість цих машин оснащена електронним управлінням частоти обертання і пилососом.

Ви бачите тільки 33% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.