Книжки по товарознавству

Картон

Сирохман. Товарознавство пакувальних матеріалів і тари

Картон відноситься до природних матеріалів рослинного походження. При його отриманні використовують напівпродукти, які містять грубі й жорсткі волокна: бура деревинна маса, напів-целюлоза, сульфатна целюлоза, макулатура. Маса 1 м2 картону перевищує 250 г, а товщина складає не менше 0,3 мм.
Целюлозу сульфатну використовують із деревини хвойних та листяних порід. Вона може бути оздобленою. Для виготовлення целюлози застосовують також солому однорічних рослин, тростину, бамбук, костру льону, кенафу, джуту.
У хвойній деревині міститься 46—54 %, у листяній — 41—45 %, а у волокнах бавовни — 97—99 % целюлози. Деревинні волокна, які є в макулатурі, також можна ефективно використовувати при повторній переробці.
Уся макулатура згідно з ДСТУ 3500-97 поділяється на три групи: група А (високої якості), група Б (середньої якості), група В (низької якості). Макулатура кожної групи залежно від складу, джерел надходження, кольору і здатності до розпускання поділяється на марки (табл. 2.5).

Ви бачите тільки 40% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.