Книжки по товарознавству

Картон фільтрувальний

Сирохман. Товарознавство пакувальних матеріалів і тари

На підставі літературних даних та результатів досліджень зразків картону зарубіжного виробництва, що застосовується при виробництві харчових продуктів, узагальнено вимоги щодо пропозиції вихідної волокнистої сировини. Вона повинна забезпечувати одержання матеріалів із структурними характеристиками, необхідними для створення високих фільтраційних властивостей і ефективного очищення при виробництві пива.
Високі сорбційні властивості, швидкість фільтрації, ступінь очищення й ресурс роботи фільтрувального картону забезпечуються високопористою структурою при малому діаметрі пор. Високу пористість безазбестового фільтрувального картону визначають певні волокнисті напівфабрикати, їх композиції та співвідношення компонентів, умови підготовки та якість паперової маси, ступінь розроблення волокна, його розміри, технологічні фактори формування, пресування та сушіння картонного полотна.

Ви бачите тільки 40% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.