Книжки по товарознавству

Пакети поліетиленові

Сирохман. Товарознавство пакувальних матеріалів і тари

Пакети поліетиленові виробляються різних типів і розмірів. Вибір пакета залежить від його призначення, виду упакованого товару, його об'єму, маси, наявності гострих кутів тощо.
Розрізняють кілька різновидів пакетів. Пакети типу ручки мають висічену і посилену поліетиленову ручку (reinforced patch handle). Закріплення ручки досягається методом гарячого зварювання, холодного склеювання та інтегрованим методом, який передбачає приварювання у верхній частині пакета більш товстої плівки, в якій висікають ручку. Пакети з петельною ручкою (soft loop handle) і пакети «майка» (T-schirt shopping bug), що являють собою одноразові пакети з нанесеним друком.
Матеріал для виготовлення пакетів обирають з урахуванням типу ручки. При цьому застосовують такі види поліетилену:
• ПЕВТ (LD PE-low densiti polyethylene) — для пакетів з будь- яким типом ручок; такі пакети безшумні, глянцеві, погано проколюються гострими предметами, витягуються, їх не рекомендують для зберігання і транспортування гарячих продуктів;

Ви бачите тільки 52% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.