Книжки по товарознавству

Мішки поліпропіленові

Сирохман. Товарознавство пакувальних матеріалів і тари

Поліпропілен за своїми властивостями близький до поліетилену високої густини (HLDPE), але відрізняється підвищеною механічною міцністю, високою жиро-, волого- і теплостійкістю.
Поліпропіленові (ПП) мішки мають високі механічні властивості, які гарантують мінімальні втрати упакованого продукту при довготривалому зберіганні, економічні й екологічно безпечні.
Якість ПП мішків визначається багатьма характеристиками, головні з яких: розривне навантаження, щільність тканини, конструкція полотна, якість шва, адгезія ламінату до тканого полотна (для ламінованого мішка).
При виготовлені поліпропіленових мішків значну роль відіграють добавки: карбонат кальцію, барвники, УФ-стабілізатори, антистатик, антизлип. Частина з них збільшує міцність, інші відбілюють, попереджують злипання та електризування, забезпечують стійкість матеріалу мішка до УФ-випромінювання.
Завдяки експлуатаційним перевагам ПП мішки мають значний попит у виробників цукру, солі, борошна, круп, овочів, арахісу, комбікормів, а також хімічних добрив і сухих будівельних сумішей.
Потреба у поліпропіленових мішках в Україні досить висока і стабільна, і за оцінками спеціалістів, рентабельність цього бізнесу складає 7—9 %. Обсяг ринку поліпропіленової продукції в Україні становить 35—40 тис. т на рік, а мішків — 350—400 млн штук.

Ви бачите тільки 43% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.