Книжки по товарознавству

Споживні властивості ламінатів і пакетів із них

Сирохман. Товарознавство пакувальних матеріалів і тари

Перспективними вважаються спеціальні пакети із багатошарових плівок і ламінатів, вироблені на сучасному обладнанні. Випускають плоскі пакети різних типорозмірів для пакування харчових продуктів «під вакуумом» і в атмосфері інертного газу, а також стоячі пакети типу Doy-Pack — для різної продукції.
Плоскі пакети із бар'єрних багатошарових плівок і ламінатів використовують для упакування м'яса і м'ясних продуктів, риби і морепродуктів, сиру і продуктів на його основі.
Частина пакетів із бар'єрних ламінатів і співекструдатів використовується для тривалого зберігання харчових продуктів у модифікованій атмосфері (Modified Atmosphere Packaging -Map) — безкисневе або слабкокисневе газове середовище з додатковим введенням СОг і N2.
Розрізняють такі типи простих пакетів:
• плоскі пакети, зварені з трьох сторін (тип А);
• плоскі пакета, зварені з трьох сторін, з овальним дном і отвором для підвішування (тип Б);
• плоскі пакети, зварені з трьох сторін із застібкою типу «зі- ппер» (тип В).
Пакет типу А характеризується високою якістю зварювання, що забезпечує йому герметичність і тривалі строки зберігання продукції. Пакет типу Б має овальне дно, що дозволяє запобігти накопичення підтікань рідини і жиру в кутках пакета. Пакет типу В, завдяки застібці типу «зіппер», можна неодноразово відкривати і закривати при використанні продуктів.
Усі типи плоских пакетів мають функціональні елементи, які полегшують використання такої упаковки в побуті. Ширина пакету може бути в межах 80—300 мм. Довжина пакетів установлюється у певному співвідношенні до їх ширини і може бути у межах від 80 до 600 мм. Пакети для вакуумної упаковки і модифікованого газового середовища виготовляються із багатошарових ламінатів Solan, Alpan і соекструдатів Vipan.
Для виготовлення плоских пакетів застосовують такі структури пакувальних матеріалів Solan і Vipan:
♦ ПА/ПЕ — прозорий + ПА/ПЕ — прозорий;
♦ ПА/ПЕ — прозорий з міжшаровим друком + ПА/ПЕ — прозорий з міжшаровим друком;
♦ ПА/ПЕ — прозорій + ПА/ПЕ — металізований «під срібло»;
♦ ПА/ПЕ — прозорий + ПА/ПЕ — металізований з тонуванням «під золото»;
♦ ПА/ПЕ — прозорий + ПЕТ/ПЕ — металізований «під срібло»;

Ви бачите тільки 29% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.