Книжки по товарознавству

Жорстка тара

Сирохман. Товарознавство пакувальних матеріалів і тари

Вона має високий ступінь захисту і універсальна щодо продукції, яка перевозиться. Основними видами дерев'яної транспортної тари є ящики, бочки, барабани, виготовлені з пиломатеріалів, фанери, твердої деревоволокнистої плити та іншої сировини.
Порівняно з 1990 р. в Україні випуск дерев'яної тари зменшився у 40 разів, за кордоном частка її становить 2,2—7,7 %. Повної заміни дерев'яної тари не спостерігається, оскільки вона характеризується високим ступенем захисту продукту та екологічністю (дерев'яні бочки для коньяків, вин, сирів, пива, риби; барабани — для яєчного порошку, згущеного молока та інших продуктів).
Ящики металеві та пластмасові багатооборотні використовують для транспортування пляшок з рідкими продуктами, фрукто- овочевих, ковбасних та інших вантажів. Пластмасова жорстка тара має широке розповсюдження. Вона виготовляється із поліетилену низької густини (ПЕНГ) і високої щільності (ГОСТ 16338- 77 і ТУ-6-05-1870-79), який дозволений МОЗ України до контакту з харчовими продуктами.

Ви бачите тільки 22% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.