Книжки по товарознавству

Напівжорстка транспортна тара

Сирохман. Товарознавство пакувальних матеріалів і тари

До неї належать картонні й паперові барабани та картонні ящики. При однакових розмірах ящик із гофрокартону втричі легший дерев'яного, а вартість його при масовому виробництві в 1,5 раза нижча.
Барабани картонні навивні призначені для пакування, транспортування і зберігання порошкоподібної, сипкої, твердої і пастоподібної продукції. їх виготовляють шести типів:
I — із закатаним дном з фанери або деревоволокнистої плити має знімальну кришку, із металу, фанери, деревоволокнистої плити, яка закріплена на корпусі за допомогою стяжного кільця;
II — із закатаним дном з фанери або деревоволокнистої плити має металеву знімальну кришку, закріплену на корпусі за допомогою притискувальних пелюстків;
III — з двома закатаними днищами із фанери або деревоволокнистої плити;
IV — з двома закатаними днищами із металу для пастоподібної продукції;
V — з дном із фанери або деревоволокнистої плити, закріпленої на корпусі за допомогою картонного обруча і знімальною кришкою із фанери або деревоволокнистої плити і картонним обручем;
VI — із закатаним дном з фанери або деревоволокнистої плити для затверділої монолітної продукції.
Умовне позначення барабанів складається із типу, місткості і номера стандарту. Наприклад, для картонного навивною барабана типу І, місткістю 10 дм, воно буде БКН1—10 ГОСТ 17065-94.
На кожний барабан наносять товарний знак підприємства і позначення стандарту.
Барабани пакують не окремо, а днища в комплекті з барабаном укладають у кіпу, маса якої не перевищує 20 кг. Кожну кіпу перев'язують хрестоподібно шпагатом або іншими матеріалами.

Транспортування барабанів і днищ здійснюють пакетами в закритих транспортних засобах. Зберігають барабани у вертикальному стані у штабелях не вище чотирьох ярусів. Гарантійний термін експлуатації барабанів становить 1 рік з дня введення в експлуатацію.

Ви бачите тільки 25% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.