Книжки по товарознавству

Особливості транспортного упакування

Сирохман. Товарознавство пакувальних матеріалів і тари

Існує багато технологій транспортного упакування. Найбільш розповсюдженим і недорогим вважається упакування у поліетиленову термоусадкову плівку. Ця плівка випускається у вигляді рукава, полотна і підходить для групової упаковки будівельних матеріалів, ПЕТ або скляних пляшок, косметичної продукції тощо.
Така упаковка захищає товар від зволоження, завдяки водо- і паронепроникносіі плівки, від пошкодження, при перевезенні (термоусадкова плівка легко зварюється, утворює міцні шви і надійно фіксує навіть дуже крихкий товар, а якщо він установлений на підкладку, ризик механічних пошкоджень зменшується вдвічі), від навмисного вилучення товару, оскільки для упакування товару в пошкоджену термоусадкову плівку необхідне спеціальне обладнання.
Така упаковка легка, займає невеликий об'єм, стійка до значних коливань температури (поліетиленова плівка здатна зберігати міцність навіть при температурі до -70 °С).
Для транспортування нефасованої продукції перспективним є гігієнічне пакування «Polybac-іп box», яке знайшло широке розповсюдження у США і Європі.
У пакувальній галузі важливим є раціональне використання сировинних ресурсів. Так, директивами Європейського співтовариства передбачається вторинна переробка більшої частини пакувальних матеріалів. Для виконання цих вимог підприємствам, які відвантажують нефасовану продукцію у коробках із картону, необхідні певні системи пакування, що забезпечують повторну переробку пакувальних матеріалів. На основі цього пакувальні контейнери повинні бути захищені від забруднення продукцією, яка знаходиться всередині, а сама продукція повинна бути захищена від забруднень упаковкою, що може виготовлятись із повторно перероблених матеріалів.

Ви бачите тільки 20% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.