Книжки по товарознавству

Упаковка раціонів харчування і засобів особистої гігієни

Сирохман. Товарознавство пакувальних матеріалів і тари

Важливу роль у життєзабезпеченні екіпажів космічних кораблів і орбітальних станцій відіграють раціони харчування, які включають сублімаційні продукти. Вони відрізняються малою масою, довготривалим терміном зберігання і природними смаковими якостями після відновлення водою.
Конструкцію упаковки раціонів харчування для таких екіпажів формують багатофункціональною, оскільки вона одночасно служить місцем зберігання продуктів та місткістю для приготування і прийому їжі.
Упаковка раціонів харчування виготовлено із полімерних плівок одношарових, багатошарових або комбінованих. Термостійкість плівок дає змогу відновлювати в упаковці перші і другі страви.
Система клапанів в упаковці виключає попадання води у приміщення при передачі її із системи водопідготовки в упаковку. Прийом їжі йде із упаковки безпосередньо через патрубок у рот, що також виключає попадання залишків їжі і рідини у приміщення.

Ви бачите тільки 33% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.