Книжки по товарознавству

Категорії і види стандартів

Дудніков. Основи стандартизації, допуски, посадки і технічні вимірювання

Результатом діяльності державної системи стандартизації (ДСС) став фонд нормативно-технічної документації, яка передбачає слідуючі категорії стандартів: міждержавні (ГОСТ), державні (ДСТ України), галузеві (ОСТ), республіканські (РСТ) стандарти підпри­ємств (СТП), технічні умови (ТУ).
В перехідний період на державному рівні можуть використову­ватися і діяти міждержавні стандарти (ГОСТ І СТСЕВ) доти, доки Україна не розробить особисті (лист Держстандарту України №7- 6/13 від 11.12.91р). При цьому фонд таких стандартів повинен пройти перевірку на можливість застосування їх у взаємовідношен­нях підприємств, розміщених на території України.
Державні стандарти затверджуються Держстандартом України. їх застосування обов'язкове для усіх підприємств і організацій країни.
Державні стандарти встановлюються на продукцію масового і крупносерійного виробництва, на вироби, що пройшли державну атестацію, експортні товари, на норми, правила, вимоги і т. д.

Ви бачите тільки 27% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.