Книжки по товарознавству

Міжнародна стандартизація

Дудніков. Основи стандартизації, допуски, посадки і технічні вимірювання

Важливим питанням у формуванні системи стандартизації і ме­трології є зближення цих систем з міжнародними, регіональними і національними системами стандартизації закордонних країн; відпо­відність державних стандартів основним принципам міжнародних стандартів; розширення практики безпосереднього застосування цих стандартів у народному господарстві.
Найдієвішим способом підвищення ефективності участі і ролі України у діяльності міжнародних організацій є активізація роботи по створенню міжнародних і регіональних стандартів з авторством держави - учасниці. Це можливо при умові напрямку робіт по ста­ндартизації на найперспективніші конкурентоспроможні види про­дукції і технології.
З метою проведення цих робіт необхідно вирішити принципові питання - участь України в діяльності міжнародних організацій по стандартизації, таких як ICO, МЕК, СЕН, CEHEJIEK і міжнародних метрологічних організацій (МОЗМ, КООМЕТ та ін).
Міжнародною організацією в галузі стандартизації є ІСО. З 1973 року вона випускає міжнародні стандарти, які можна викорис­тати в національних стандартах і для міжнародних економічних зв'язків.

Ви бачите тільки 32% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.