Книжки по товарознавству

Комплексна система управління якістю продукції

Дудніков. Основи стандартизації, допуски, посадки і технічні вимірювання

Комплексна система управління якістю продукції (КСУЯП) - це сукупність технічних, організаційних, економічних та соціальних заходів, установлених стандартами, направлених на підвищення якості продукції.
КСУЯП органічно пов'язана з системою управління народним господарством в цілому. Управління якістю продукції здійснюється на усіх стадіях виготовлення продукції (проектування, виробництво та експлуатація).
На стадії проектування визначають показники якості та методи їх забезпечення; установлюють вид конструкторських випробувань, порядок розробки експлуатаційної документації; визначають обсяг і виробництво установчої партії і порядок здачі нормативно - тех­нічної документації.
На стадії виробництва здійснюють технологічну підготовку ви­робництва і метрологічне забезпечення; забезпечують технологічну дисципліну; здійснюють конструкторський і технологічний нагляд за додержанням вимог нормативно - технологічної документації; виконують вхідний контроль сировини, комплектуючих виробів; здійснюють охорону продукції у відповідності з вимогами.

Ви бачите тільки 24% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.