Книжки по товарознавству

Виявлення і складання розмірних ланцюгів

Дудніков. Основи стандартизації, допуски, посадки і технічні вимірювання

Використовуючи теорію розмірних ланцюгів, потрібно чітко і правильно поставити і сформулювати задачу розрахунку розмірно­го ланцюга, а також виявити і побудувати розмірний ланцюг. Якщо неправильно визначено замикаючу ланку розмірного ланцюга, то спотвориться формулювання задачі розрахунку, якщо ж не прави­льно виявлено складові ланки, то в розмірний ланцюг потраплять розміри, які не впливають на замикаючий розмір. Усе це стане при­чиною неповного розрахунку.
Перш за все потрібно виявити замикаючу ланку і її виконавчі поверхні. Виявляючи замикаючий розмір, визначають вимоги до точності, що їх має задовольняти вузол чи механізм. Точність взає­много розміщення деталей повинна забезпечувати: належну роботу даного вузла під час його експлуатації, можливість складання вуз­ла. Визначені технічні вимоги і числове значення, що їх характери­зують, записують на конструктивній схемі вузла.

Ви бачите тільки 31% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.