Книжки по товарознавству

Допуск виробу і приймальний допуск

Дудніков. Основи стандартизації, допуски, посадки і технічні вимірювання

Виробничий допуск - це допуск на виготовлення, зменшений з метою усунення негативного впливу похибок вимірювання. Вве­дення виробничого допуску повністю виключає надходження на складання деталей з розмірами, які виходять за межі визначеного допуску.
Використовується метод призначення виробничого допуску за рахунок зменшення гарантованого допуску виробу на подвоєну ве­личину граничної похибки Δвим (рис. 25.1).


Проте цей метод економічно не завжди доцільний.


Для встановлення єдиних вимог при виборі засобів вимірювань регламентуються (ГОСТ 8.051-81) границі допустимих похибок ߡвим при вимірювані лінійних розмірів до 500 мм. Вибираючи ін­струмент, слід додержувати умови:


Масштаб виробництва впливає на вибір засобів вимірювань. В індивідуальному і дрібносерійному у виробництві доцільно засто­совувати універсальні засоби вимірювань, а в масовому - спеціаль­ні засоби вимірювань і калібри.

Ви бачите тільки 22% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.