Книжки по товарознавству

Умови постачання, транспортування і зберігання твердого палива

Оснач. Товарознавство

Добуте вугілля поставляється споживачу безпосеред­ньо із шахт, збагачувальних або брикетних фабрик, а кокс — із коксохімічних комбінатів. Відвантажене паливо повинно відпо­відати марці, класу, якості, зазначених у відповідній нормативній документації (ГОСТи, ТУ). Характеристики палива перевіряють­ся в місцях його навантаження відділами технічного контролю, спецапаратом.
Контроль якості здійснюється зовнішнім оглядом і відбором проб від партії в процесі відвантаження на транспорт, а також на складах зберігання.
Зовнішнім оглядом визначають наявність води, забруднень сторонніми предметами, розміри шматків. Дані лабораторних проб показують наявність мінеральних домішок, вміст вологи, сірки, золи, вихід летких речовин, температуру згорання й інше. Розрахунки між постачальниками і споживачами палива здійс­нюються на основі даних лабораторних іспитів за якістю тобто вміст вологи, сірки, показник зольності, теплоти згорання й інше.

Ви бачите тільки 29% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.