Книжки по товарознавству

Мазут. Основні властивості, марки і застосування

Оснач. Товарознавство

Мазутне найбільш розповсюдженим видом котельно- пічного палива. Його одержують як у процесі прямої перегонки нафти, так і при крекінгу нафтопродуктів — це залишки після відгону з нафти бензину, гасу, фракцій дизельного палива. Вико­ристовується на залізничному транспорті, у хімічній промисло­вості як сировина й в інших галузях народного господарства, а також для забезпечення населення, дрібних комунально- побутових і сільськогосподарських підприємств.
Найважливішими характеристиками мазуту є теплота згоран­ня, в'язкість, температура застигання, щільність, температура спалаху, зольність, вміст сірки й інших домішок.
Основним показником якості мазуту при його маркіруванні є в'язкість, що визначає умови заповнення і зливу з ємкостей, транспортування по трубопроводах, подавання в топковий прос­тір печей й т. ін. В'язкість мазуту залежить від температури, щільності, смолистості.

Ви бачите тільки 27% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.