Книжки по товарознавству

Призначення, склад, характеристика компонентів

Оснач. Товарознавство

Лакофарбові матеріали (ЛФМ) — це багатокомпонен­тні суміші, які наносяться тонким шаром на поверхню виробу і при висиханні утворюють щільні плівкові покриття.
Плівка може бути кольоровою, безбарвною, прозорою і не­прозорою.
ЛФМ використовують для захисту виробів від руйнування. Ізолюючи поверхню виробу від зовнішнього середовища, лако­фарбова плівка перешкоджає проникненню у виріб агресивних реагентів і тим самим оберігає їх від руйнування та корозії.
Через те, що ці матеріали відносно дешеві, за рахунок просто­ти їх нанесення, надійності, доступності, вони знайшли широке застосування у багатьох галузях.
Одночасно із захисною дією вони мають здатність надавати виробам гарний і необхідний кольоровий відтінок, декоративний вигляд, а також мають електроізоляційну здатність і кислотостій­кість.
Для отримання надійного і зручного покриття застосовують багатошарове нанесення ЛФМ на поверхню.
Виробництво їх нараховує понад 2000 марок.
ЛФМ складаються із плівкоутворюючих речовин, сикативів, розчинників, розріджувачів, пластифікаторів, наповнювачів і пі­гментів.
Утворення плівки обумовлене наявністю основного компоне­нта — плівкоутворюючої речовини, яка є основою ЛФМ і від якої залежать її властивості.

Ви бачите тільки 36% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.