Книжки по товарознавству

Сірчана кислота. Її застосування

Оснач. Товарознавство

Сірчана кислота — вид хімічної продукції, який має найбільше загальнопромислове застосування. Вона є одною із ак­тивних та дешевих кислот. Висока активність та порівняно неве­лика вартість сірчаної кислоти визначають величезні масштаби її виробництва та надзвичайно різноманітне застосування майже в усіх галузях народного господарства. Наприклад, найбільш знач­ним споживачем сірчаної кислоти — приблизно 40% її загально­го обсягу виробництва — є виробництво мінеральних добрив: суперфосфату, сульфату амонію тощо.
Значна частина таких важливих у господарському відношенні продуктів, як фосфорна, соляна, оцтова та інші кислоти виготов­ляються за допомогою сірчаної кислоти.
у металообробній промисловості сірчана кислота використо­вується для підготовки чорних металів до захисного покриття.
Виробництво барвників, лаків, лікарських речовин, деяких пластмас, багатьох отрутохімікатів, ефірів, спиртів було б немо­жливим у сучасних масштабах без сірчаної кислоти.

Ви бачите тільки 34% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.