Книжки по товарознавству

Умови зберігання і транспортування матеріалів та виробів загальнобудівельного призначення

Оснач. Товарознавство

Загальнобудівельного призначення
Поставка природного каміння і виробів із нього здійс­нюється партіями.
Маркірування товарних кам'яних матеріалів і виробів здійс­нюється фарбою з тильного боку. Вказується найменування (код) виробника, тип кам'яного матеріалу, його габаритні розміри. Транспортуються матеріали і вироби з природного каменю нава­лом (бутовий камінь, щебінь, брущатка), на піддонах чи підклад­ках з укладенням правильними рядами (блоки) чи в міцній тарі, пристосованій до механічних вантажно-розвантажувальних ро­біт, у вертикальному положенні, попарно, лицьовими поверхня­ми один до одного, із прокладками паперу і закріплених клинами.
Найбільш дорогі керамічні вироби (санітарно-технічні, лицю­вальна плитка, плитка для підлог й ін.) упаковують у контейнери, дерев'яні ящики, паперові мішки чи складають на піддони у ви­гляді пачок, обгорнених папером і обв'язаних сталевим дротом чи стрічкою. При упакуванні укладають керамічні вироби одного виду, розміру, сорту, найменування і т.ін.
Великогабаритні та грубі вироби (керамічні труби, цегла й ін.) не упаковують, а при транспортуванні укладають на спеціальні піддони.

Ви бачите тільки 22% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.