Книжки по товарознавству

Кондитерські вироби функціонального спрямування

Сирохман. Товарознавство харчових продуктів функціонального призначення

Кондитерські вироби характеризуються високою енергетичною цінністю і вимагають поліпшення рецептурного складу з метою надання їм функціональних властивостей за рецептною та способом виробництва і поділяються на дві групи цукристі й борошняні, які в свою чергу включають низку підгруп, що складаються з різних видів і найменувань виробів.


Кондитерська продукція бідна вітамінами, за винятком борошняних, у складі яких вітаміни групи В (В1 В2), вітамін РР, сліди ß -каротину. Найбільша кількість мінеральних речовин міститься у шоколаді, халві, какао-порошку (залізо, марганець, мідь, цинк, молібден, миш'як).
Деякі кондитерські вироби включають фізіологічно активні речовини. Наприклад, у складі шоколад присутні алкалоїди теобромін і кофеїн, які стимулюють і тонізують діяльність організму людини, а також флавоноїдні компоненти з антиоксидантними властивостями.

Ви бачите тільки 36% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.