Книжки по товарознавству

Теоретичні основи матеріалознавства природних ресурсів і сировини

Астапова. Матеріалознавство та основи технології переробки природної сировини у непродовольчі товари

Матеріалознавство природних ресурсів - наука, яка вивчає склад, будову, властивості природних матеріалів та закономірності їх змін у процесі переробки в товарний продукт.
Умовно матеріалознавство розділяють на теоретичне і практичне.
Теоретичне матеріалознавство вивчає загальні закономірності будови матеріалів і процесів, які приводять до зміни їх структури і властивостей при зовнішніх діяннях.
Прикладне матеріалознавство вивчає зміни й формування структури та властивостей матеріалів у процесі їх переробки.
Важливим етапом у розвитку матеріалознавства стало відкриття Д. І. Менделєєвим у 1869 році періодичного закону хімічних елементів. Великий внесок у галузь про матеріали внесли відкриття Д. К. Черноза, Н. С. Курнікова, А. М. Бутлерова, А. Ледебура та ін. вчених.
Історія розвитку матеріалів діалектично пов'язана з розвитком суспільства. Найменування історичних епох (найдавніший, середній і новий кам'яні віка, мідно-кам'яний, бронзовий, залізний) відповідають значенню зроблених матеріалів у розвитку людства. Камінь і кість були першими матеріалами, які використовували у природному вигляді. Технічними досягненнями епохи стали потім мідь, кольорова кераміка, залізо та ін.

Ви бачите тільки 22% питання.

Текст смс:
kkdtk2
на номер
4345

Щоб отримати доступ до матеріалів сайту надішліть смс з текстом kkdtk2 на номер 4345. Після цього введіть номер мобільного, з якого ви надіслали смс. Вартість смс — 3 грн.